1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Xiaomi CEO’su iPhone Kullanırken Yakalandı!

Xiaomi CEO’su iPhone Kullanırken Yakalandı!

xiaomi-lei-jun-

Akıllı telefon pazarının en hızlı yükselen markalarından olan Xiaomi hayranlarını üzen mesaj, bu kez şirketin CEO’sundan geldi. Xiaomi CEO’sunun sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, gündelik hayatında iPhone kullandığını belli etti. Xiaomi CEO’su Lei Jun, gelen tepkiler üzerine dayanamayarak paylaşımını sildi.

Akıllı telefon pazarında son yıllarda yaptığı hızlı yükselişle Apple’ın hemen ardından dördüncü büyük telefon üreticisi konumuna yükselen Xiaomi CEO’su Lei Jun’un bu paylaşımı, bu markanın milyonlarca sevenini hayal kırıklığına uğrattı.

Xiaomi CEO’su Lei Jun’un sosyal paylaşım sitesi Weibo’da kitap okumakla ilgili fotoğraflı bir paylaşım yapması üzerine Weibo’nun Twitter’dakine benzer bir şekilde, paylaşımın yapıldığı cihaz bilgisinin paylaşıma eklenmesi özelliğini hesaba katmadı ve Xiaomi CEO’sunun gündelik hayatında kullandığı telefonun iPhone olduğu da ortaya çıktı.

Xiaomi CEO’sunun yaşadığı bu durum, daha önceki yıllarda Huawei ve Realme gibi akıllı telefon markalarının başına da gelmişti, bu büyük şirketlerin CEO’ları da iPhone kullanırken yakalanmışlardı.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap