1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi, Bol Avantaj İçeren Yeni Kredi Kartını Tanıttı!

Xiaomi, Bol Avantaj İçeren Yeni Kredi Kartını Tanıttı!

Çinli teknoloji sefiri Xiaomi; UnionPay ve GF Credit Card ile yaptığı iş birliği sonucunda Xiaomi GF Joint kredi kartını sundu.

Xiaomi, Bol Avantaj İçeren Yeni Kredi Kartını Tanıttı!

Teknoloji lider kurumları son dönemde finans teknoloji hususunun üzerinde de çalışmaya başladı. Apple’ın Apple Card ve Samsung banka kartı ürünlerinden sonra birçok şirket kendi kredi / banka kartını geliştirmeye başladı. Çinli teknoloji sefiri Xiaomi, bu servisler sonrasında UnionPay ve GF iş birliği kapsamında kendi kredi kartını duyurdu.

Yeni kart, Xiaomi’nin kullanıcılara müteveccih ilk küçük ev elektroniği ödeme aracı olarak tayin ediliyor. Aynı zamanda bu kartla her ay üç defa 199 yuanlık (yaklaşık 195 TL) alışveriş yapanlara her ay bir adet aynı fiyatta ürün hediye olarak takdim ediliyor. Gelen bilgiler arasında kartların özel bir materyalden yapılacağı ayrıntısı mevcut olup, kart üzerine gerekli bilgiler lazer kalemle işlenecek. Ayrıca karta Xiaomi telefonlarda yer alan Xiaomi Cüzdan uygulamasından başvuru yapılabilecek. Xiaomi telefon kullanmadığınız takdirdeyse Xiaomi Cüzdan hesabıyla müracaat yapmanız gerekecek.

Xiaomi, yeni kartının reklamını yapmak ve müşteriler tarafından kullanılmasını sağlamak maksatlı bazı fırsatlar da hazırladı. Fırsata göre ilk üç ay içerisinde 99 yuanlık bir alışveriş yapmanız halinde 50 yuanlık bir Xiaomi indirim çeki kazanıyorsunuz. Yani ödediğiniz bedelin yaklaşık %50’sini bir başka üründe değerlendirebilir olacaksınız. Bu kartla teknik olarak NFC özelliği olmayan aygıtların da mobil cüzdan kullanmasına yer verilecek ve kartın ilk kullanım etabı Çin’de olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap