1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ucuz Fiyatlı Redmi A22 Monitör Tanıtıldı!

Ucuz Fiyatlı Redmi A22 Monitör Tanıtıldı!

Ülkemiz piyasasını da etkileyecek yeni ve son derece uygun fiyatlı Redmi A22 monitör modeli piyasaya sürüldü.

Redmi-A22-Monitor

Ülkemiz piyasasını da etkileyecek yeni ve son derece uygun fiyatlı Redmi A22 monitör modeli piyasaya sürüldü.

Redmi A22 isimli model ile üretimi yapılan monitör, ev ve ofis kullanımları için fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyaca ünlü teknoloji devi Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi tarafından üretimi gerçekleştirilip uygun fiyatlı olarak piyasaya çıkarılacak olan monitör, bütçe dostu ve tatmin edici teknik özelliklere sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Teknik detaylarına bakıldığında ise aşağıdaki özelliklere sahip olduğu görülüyor.

  • 1920 x 1080 piksel çözünürlük desteği
  • 75 Hz yenileme hızı
  • 3000:1 kontrast oranı
  • 250 nit maksimum parlaklık
  • 21.45 inç ekran boyutu

Bir diğer önemli olan konu ise VA(Vertical Alignment) panelin SRGB renk gamutunun %99’unu kapsadığı şeklinde iddia edilmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Monitör çıkışlarını incelediğimizde HDMI ve VGA olmak üzere iki görüntü çıkışı için bağlantı noktası bulunuyor. Güç ve diğer kombinasyon tuşları da monitörün arka kısmında konumlandırılmış olarak görülüyor. Yükseklik ayarı mevcut olmayan Redmi A22 modelinde, eğim açısını ayarlayabilme imkanımız bulunuyor.

Redmi A22 fiyatının düşük olmasına rağmen düşük mavi ışık sertifikasını barındırıyor. Duvar monte kitini de kutu içeriğinde bulunduruyor.

Satışa ilk olarak Çin pazarında sunulacak olan Redmi A22 modeli, satış fiyatı olarak 269 yuan (55 dolar) olarak piyasaya sunulması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap