1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Türk Telekom, Oyunculara Özel Kampanya Başlattı

Türk Telekom, Oyunculara Özel Kampanya Başlattı

kampanya

Türk Telekom, fiber internet paketi almayı düşünen oyunseverler için cazip bir kampanya başlattı. Türk Telekom ve PlayStore işbirliği ile başlatılan bu kampanya, tercih ettikleri pakete göre kullanıcılara ücretsiz oyun, cüzdan kodu ve indirim kuponu gibi hediyeler veriyor.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalara göre 20 mbps ile 100 mbps arasında limitsiz fiber internet satın alan tüketiciler, her ay bir ücretsiz oyuna sahip olma imkanı bulacaklar. Ayrıca kullanıcılar Free to Play oyun paketleri ile oyuncu ekipmanlarında kullanılabilecek 100 TL PlayStore cüzdan kodu kazanacak.

Açıklanan bilgilere göre tüketiciler Goldmaster Home‘un internet sitesi üzerinden yapacakları alışverişte kargo ücreti ödemeden kullanabilecekleri %55’lik indirim kuponunun da sahibi olacaklar.

Kampanyaya başvurmak isteyen tüketiciler, 100 mbps hıza sahip fiber internet paketine 24 ay taahhütlü şekilde aylık 159 TL ödeyecekler. Yüksek hıza ihtiyaç duymayan ya da altyapısı yetersiz olan  tüketiciler ise giriş paketi olan 20 mbps hıza sahip fiber internet paketine, aylık 89 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap