1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. TOGG, Trumore Mobil Uygulamasını Duyurdu!

TOGG, Trumore Mobil Uygulamasını Duyurdu!

TOGG-Trumore-4

TOGG’un ödüllendirme deneyimleri, araç içi ödeme işlemleri, sigorta hizmetleri ve oyun hizmetleri gibi birçok alanda gelişmiş fonksiyonları bulunan Trumore isimli mobil uygulaması yakın bir zaman da yayınlanacak.

Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobil üretim girişimi TOGG, %100 elektrikli C-SUV modelinin üretim sürecini tamamlamaya hazırlanırken araç teknolojisini her alanda geliştirmeye devam ediyor. Son olarak ekosistemi içerisine “Trumore” isimli yeni mobil uygulamasını dahil etmeye hazırlanıyor. Oldukça kapsamlı olması beklenen mobil uygulama AppStore, Google Play ve AppGallery’de yayınlanacak.

TOGG, Trumore mobil uygulamasını “Kazan, Gez, Eğlen ve Geliştir” sloganıyla tanıtırken şu ifadelere yer verildi. “Trumore ile mobilite deneyimini yeniden tanımlıyoruz. Kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve iş birlikleriyle sürekli gelişen bir platform olarak tasarladığımız Trumore, kişiselleştirilmiş, akıllı, empatik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak.”

Trumore, “Kazan, Gez, Eğlen ve Geliştir” sloganının detayları ise;

  1. Kazan (Earn): Kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan Fintek çözümleri
  2. Gez (Go): Kişiselleştirilmiş lokasyon bazlı akıllı hizmetler
  3. Eğlen (Play): Gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri
  4. Geliştir (Scale): İş birlikleriyle sürekli gelişen ekosistem, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi

Dört başlıkta kullanıcıları için pek çok alanda kaliteli ve kesintisiz bir deneyim sunacak. Örneğin; kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları ve akıllı yaşam çözümleri gibi servisler “Eğlen” başlığı altında toplanacak. “Kazan” kısmında ise e-cüzdan ile araç içi ödeme ve mobil ödeme yapabilmenin yanı sıra dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün olacak.

Ayrıca puan ve NFT gibi çeşitli ödül programları da bu başlık altında yer alacak. Ayrıca kullanıcılar, oluşturulan rotaya ve mevcut yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğua özel olarak oluşturulan dijital magnetleri de envanterine ekleyebilecek.

Gez bölümünde ise adından da anlaşılabileceği üzere yolculuk deneyimi üzerine servisler sunulacak. Karma yol rotası oluşturma, menzil hesaplayıcı, karbon salımı hesaplayıcı, yol ücreti hesaplayıcı ve elektrik tüketimi hesaplayıcı gibi hizmetlerden faydalanılabilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap