1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Pratik ve Ücretsiz 10 Online Çizim Uygulaması

Pratik ve Ücretsiz 10 Online Çizim Uygulaması

Bilgisayar ekranına çizim yapmayı seviyorsanız, çizim, boyama, renklendirme veya tasarım yapmak için 10 online çizim uygulamasını sizler için derledik.

Pratik ve Ücretsiz 10 Online Çizim Uygulaması

Dijital sanatın popülerleşmesiyle çizim programları bugünlerde çok talep görüyor. Fikirlerinizi çizmenize ve yaratıcılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak birçok pratik ve ücretsiz çizim uygulamaları bulunuyor. Siz de çizim yapmak için internet üzerinden bu online çizim ve resim yapma araçları sitelerini kullanabilirsiniz.

1. Aggie.io

View topic - aggie.io!! - Chicken Smoothie

Uygulama, herhangi bir cihazdaki tarayıcıların en son sürümlerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Herhangi bir şey kurmaya gerek olmadan sadece çizime başla düğmesine basın ve bir sonraki sanat eserinizde tek başına veya bir grup arkadaşınızla çalışmaya başlayın. Arkadaşınızla çizimlerinizi paylaşmak istiyorsanız, bu uygulamayı kullanarak bunu yapabilirsiniz! Buradan ulaşabilirsiniz

2. Galactic.ink

Google Fonts tarafından sağlanan yüzlerce yeni fontla, çeşitli fırça ve boyut seçenekleriyle çok eğlenceli bir uygulama. Buradan ulaşabilirsiniz.

3. Kleki

Kleki

Kleki ile neredeyse her cihazda çalışan tarayıcılar için gelişmiş bir boyama aracına sahip olabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

4. Autodraw

Google, AutoDraw'la çizim ve yapay zekayı birleştiriyor - Webrazzi

AutoDraw, herkesin hızlı bir çizimler yaratmasına yardımcı olmak için makine öğreniminin büyüsünü yetenekli sanatçıların çizimleriyle eşleştiren yeni bir çizim aracıdır. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5. Drawisland

drawisland (@drawisland) | Twitter

Drawisland, ile resimlerinizi online çizebilirsiniz; boyutları, renkleri değiştirip ve dikdörtgen, yuvarlak  gibi şekiller kullanabilirsiniz. Sonucu kolayca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6. Weavesilk

Birbirinden Enteresan 19 Weavesilk Çizimi

Weavesilk, çeşitli renk ve noktalarla online çizim yapılan bir sitedir. Hayal gücünüze göre yaratıcı tasarımlar da yapabilmenin yanında stres atmak için de oldukça faydalı bir uygulamadır. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7. JS Paint

untitled - Paint

Eski Paint ekranını özlediyseniz bu site tam size göre! Windows 95, 98 ve XP, Paint’in altın yıllarıydı. JS Paint, eski Paint’i modern çağa uyarlamayı hedeflemiş. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8. Drawspace

Everyone Can Draw | Drawspace

Drawspace, her yaş ve beceri seviyesindeki kişiler için yaratıcılığı arttıran çizim dersleri sunuyor. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9. Sta.sh

Site Update: deviantART muro and Sta.sh by ikazon on DeviantArt

Sta.sh, DeviantArt’ın bir platformudur. Tüm resimleriniz, yazılarınız, animasyonlarınız için ideal bir uygulamadır. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

10. Sketch.io

Sketch.IO - The Maker of Sketchpad
Sketch.io, Her yaş için ücretsiz çevrimiçi çizim uygulamasıdır. Geniş bir işlev yelpazesine sahip olan uygulama, yaratıcı illüstrasyonlar oluşturabilmeniz için oldukça keyifli bir seçenek. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Software Engineer and Booklover

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Teşekkürler GTA VI yı sayenizde nasıl yapıcağımızı çözdük imza-rockstar games