1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Netflix’ten Flaş Karar! Kullanılmayan Abonelikler İptal Edilecek!

Netflix’ten Flaş Karar! Kullanılmayan Abonelikler İptal Edilecek!

Netflix'ten Flaş Karar! Kullanılmayan Abonelikler İptal Edilecek!

Dünyanın en popüler Dizi ve Film platformu olan Netflix, Abonelik konusunda yeni bir adım attı. Buna göre Netflix, Üye olduğu halde aktif olmayan kullanıcıların aboneliklerini iptal etme kararı aldı.

Milyonlarca abonesi bulunan Netflix, Dünyanın dört bir yanından takip edilmeye devam ediyor. Kullanıcılar belirli bir ücret karşılığında platform içerisindeki tüm imkânlarından yararlanabiliyor. Fakat bazı kullanıcılar ödeme yaptıkları halde platformu kullanmıyorlar. Netflix ise bu tür kullanıcılar için bir uygulama başlattı.

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre yaklaşık 1 yıl platform içerisinde hiçbir içerik izlemeyen kullanıcıların abonelikleri iptal edilecek. Söz konusu iptal işlemi gerçekleşmeden kullanıcıya hesabı üzerinden bir bilgilendirme mesaj gönderileceği eğer dönüş yapılmazsa, iptal işleminin gerçekleşeceği açıklandı.

Abonelere Kolaylık Sağlanacak

Netflix tarafından abonelikleri iptal edilen kullanıcılar tekrar üye olmak isterse 10 ay içerisinde üye olmaları halinde favorilerine, profillerine ve izleme tercihlerine kaldıkları yerden kolayca ulaşabilecekler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap