İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. JBL, Dokunmatik Ekranlı Kasaya Sahip Kablosuz Kulaklığı Piyasaya Sürdü

JBL, Dokunmatik Ekranlı Kasaya Sahip Kablosuz Kulaklığı Piyasaya Sürdü

jbl-haznesinde-dokunmatik-ekran-olan-kablosuz-kulaklik-tanitti-1-1000x562
JBL, akıllı şarj çantasına sahip ilk JBL Tour Pro 2 kablosuz kulaklığı duyurdu. Kasa, şarkı değiştirilmesine, zamanı ve pil seviyesini gösteren1,45″ LED dokunmatik ekrana sahip…

Markaya göre kutu, mesajları, uygulama bildirimlerini ve telefon kişiselleştirmesini kontrol etmek için bir akıllı telefon kullanılmasını gerektirmiyor. JBL Tour Pro 2, gürültü engelleme (ANC) performansını optimize ediyor. Diğer özellikelere bakacak olursak gerçek kablosuz bağlantının, sesli aramalarda kristal netliğinde sesi garantisi veriyor.

JBL Tour Pro 2

Uyarlanabilir gürültü engelleme ve kişiselleştirilebilir aktif gürültü engelleme gibi özellikler sunan kulaklık, üstünde 1.45 inç büyüklüğünde LED dokunmatik kontrol paneli bulunan bir şarj kutusuyla geliyor.

Şarj kutusu üstündeki ekran kullanıcıların müziklerini yönetmesini ve kulaklıklarıyla ilgili ayarları yapmasını sağlıyor. Bu ekran üzerinden gelen aramalar, mesajlar ve sosyal medya bildirimleri görülebiliyor. JBL bunu bir tür üretkenlik özelliği olarak tanımlanıyor.

Bluetooth 5.3 LTE desteğine sahip JBL Tour Pro 2, 10 mm sürücülerle geliyor. JBL’den verilen bilgiye göre, kulaklığın toplam pil ömrü 40 saati buluyor. Kulaklık kutuda şarj edilmeden önce yaklaşık 10 saat boyunca çalışabiliyor.

JBL Tour Pro 2, Ocak 2023’te Avrupa pazarında 249 Euro fiyatla piyasaya sürülecek…

Tour One M2 kulak üstü kablosuz kulaklık

Tour Pro 2 ile birlikte Tour One M2 kulak üstü kablosuz kulaklık da tanıtıldı. Şirketten verilen bilgiye göre, Tour One M2 JBL’in gerçek uyarlanabilir aktif gürültü engelleme özelliğini ve JBL Pro ile ayarlanmış sürücüleri bir araya getiriyor. Aktif gürültü engelleme çalışırken 30 saatlik bir pil ömrü vadeden Tour Pro 2, Bluetooth 5.3 desteğiyle geliyor. Toplam pil ömrü 50 saat olan kulaklık, 10 dakikalık bir şarjla 5 saat boyunca müzik dinlemeyi mümkün kılıyor.

Tour One M2, siyah ve şampanya renk seçenekleriyle 2023’ün ocak ayında satışa sunulacak. Bu kulaklıkların ise Avrupa fiyat etiketlerinde 299 Euro yazacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap