İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Instagram, İki Etkili Özelliği Daha Kullanıcılarına Sundu!

Instagram, İki Etkili Özelliği Daha Kullanıcılarına Sundu!

Instagram, kimlerin sizi etiketleyebileceğini veya bahse alabileceğini seçmenize izin verecek ve yorumlar da artık tek bir adımla toplu halde silinebilecek.

Instagram, İki Etkili Özelliği Daha Kullanıcılarına Sundu!

Dünyanın en popülariteye sahip aplikasyonlarından olan Instagram, üyelerin paylaşılan gönderilerde kimler tarafından etiketlenebileceğini seçmelerine onay veren özelliğini kullanıcılara açtı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar her kullanıcıyı da yorumlarda etiketleyemeyecek veya bahsedemeyecek. Instagram ayarlarına henüz gelen gizlilik özelliği 3 çeşit ayar içeriyor.

  • Herkes: Bütün kullanıcılar herhangi bir gönderide sizi etiketleyebilir durumda olcaksınız.
  • Takip ettiğin kişiler: Yalnızca takip ettiğiniz kişiler sizi bir gönderide etiketleyebilir durumda olacaksınız.
  • Hiç kimse: Hiç kimse sizi herhangi bir gönderide etiketleyemeyez durumda olacaksınız.

INSTAGRAMÖZELLLİK

SİNİR BOZAN ETİKETLENMELER ENGELLENECEK

Instagram’a gelen bu yeni gizlilik ayarı sayesinde, kullanıcılar rastgele bir biçimde herhangi bir kullanıcıyı gönderilerinde etiketleyemeyecek veya yorumlarında söz edemeyecek. Ayrıca Instagram, özellikle binlerce yorum alan hesapların işini kolaylaştıracak bir özellik daha kullanıma açtı. Toplu yorum silme özelliğiyle bir gönderideki yorumların tümü bir hamleyle silinebilir halde olacak. Yazıdaki “…” menüsünde “Yorumları Yönet” opsiyonunun alt kısmında bulunan bu nitelik YouTube’a benzer şekilde bir yorumu en üste sabitlemenize de imkan verecek.

INSTAGRAM SABİTLEME

Yorum Yap

Yorum Yap