1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Exxen Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Exxen Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

127f7e66d9d410fe15266874c4e40f65ae673af2

Exxen’i 1 hafta ücretsiz olarak kullandıktan sonra nasıl abonelik iptali yapacağımızın detayları.

Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen sonunda açılışı yaptı. İlk 3 gün içerisinde 500.000’den fazla kullanıcıya ulaşan Exxen hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi de abonelik iptali oldu.

Çünkü Exxen 1 haftalık ücretsiz deneme sürümünde bile sizden ilk ayın ödemesini peşin alıyor. Sonrasın da eğer aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz bu ücret kartınıza geri yatırılıyor. Peki  Exxen aboneliği nasıl iptal ettirilir?

İlk olarak Exxen’e giriş yapın ve sağ üst kısımdan profilim bölümüne girin. Daha sonra kişisel bilgilerinizin bulunduğu bu ekranda “Profilimi Sil” kısmına tıklayın.

Bu aşamadan sonra hesap silme talebinizi onaylamanız için şifrenizi girmeniz istenecek. Karşınıza “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” sorusu gelecek. Evet seçeneğine tıkladığınız anda karşınıza “Your profile has deleted” uyarısı gelecek. Böylece aboneliğiniz de iptal edilmiş olacak.

Sağlama yapmak için tekrardan hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Sildiğiniz hesabınıza giriş işleminin başarısız olması gerekiyor.

Eğer bu aşamalardan birinde sorunla karşılaşırsanız Exxen Canlı Yardım ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap