1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. Epic Games’in önümüzdeki hafta hediye edeceği oyunlar belli oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta hediye edeceği oyunlar belli oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta hediye edeceği oyunlar belli oldu

Her hafta belli başlı oyunları oyunculara ücretsiz olarak oyunseverlere sunan Epic Games’in önümüzdeki hafta hediye edeceği yapımlar belli oldu. Bu hafta Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands adlı oyunları açıklayan şirket önümüzdeki hafta hediye edeceği oyunları da açıkladı.

Steam ile girdiği yarışta kupon, her hafta ücretsiz yapımlar ve ülkelere özel fiyatlandırma gibi özellikler sunan Epic Games, Bu hafta menüsünde Layers of Fear 2 ve Costume Quest 2 adlı yapımlar var.

Layers of Fear 2 nasıl bir oyun?

Bloober Team SA firması tarafından geliştirilen ve Gun Media tarafından yayınlanan Layers of Fear 2​ oyunu, 2019’da oyunseverlerin karşısına çıkmıştı. Steam’de yapılan incelemelerde “Çok Olumlu tepkiler” alan oyun, keşif ve hikaye unsurlarına ön plana çıkaran birinci şahız psikolojik korku türü olarak karşımıza çıkıyor.

Costume Quest 2 nasıl bir oyun?

Double Fine firması tarafından geliştirilen ve Majesco Entertainment tarafından yayınlanan Costume Quest 2 oyunu, 2014’de oyunseverlerin karşsına çıkmıştı. Steam’de yapılan incelemelerde “Çok Olumlu tepkiler” alan Costume Quest 2, zamanda yolculuk yapan ürtkütücü yerleri keşfetmenizi, güçlü Hallo savaşçılara dönüşmenizi sağlayan kostümlerle eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor.

Epic Games Store’ da 52 TL değerinde iki oyun ücretsiz oldu

 

Kaynak : Webtekno

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap