1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. Epic Games ücretsiz oyun takvimi belli oldu!

Epic Games ücretsiz oyun takvimi belli oldu!

Epic Games ücretsiz oyun takvimi belli oldu!

Dünyanın en iyi oyun platformları son günlerde oyunseverleri yayımladıkları ücretsiz oyunlar ile çok heyecanlandırmıştı. Bilindiği gibi Epic Games, geçtiğimiz günlerde GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını oyunseverlerle buluşturmuştu. Şimdi ise platformun gelecek haftalarda ücretsiz yayımlayacağı iki oyun da belli oldu.

Bilindiği üzere platformlar oyunsevelerin dikkatini çekmek için her hafta sürpriz bir oyunu ücretsiz hale getiriyordu. En son olarak Civilization IV oyunu ücretsiz olmuş ve oyunseverlerin büyük bir ilgisini çekmişti. Şimdi ise Epic Games, önümüzdeki haftalar için yayımlayacağı ücretsiz oyunları Reddit aracılıcığıyla sızdırıldı.

İddialara göre, Epic Games önümüzdeki hafta için Borderlans The Handsome Colletion oyununu ücretsiz yayımlayacak. Steam fiyatı 311 TL olan oyunun 28 Mayıs’ta saat 18.00 itibariyle oyunlarla buluşacak.

Epic Games’in sıradaki oyunu ise Steam fiyatı 77 TL olan ARK: Survival Evolded oyunu olacak. Oyunseverler bu oyunu 4 Haziran saat 18.00 itibariyle indirebilecek.

Epic Games’in son yayımladığı ücretsiz oyun 219 TL değerindeki Sid Meier’s Civilization VI oldu. 28 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz yayımladığı oyunu hala indirmediyseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Civilization VI Nasıl indirilir?

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap