1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. Epic Games, GTA V Yüklemesinde Hata Alanlar İçin Bildiri Yayımladı!

Epic Games, GTA V Yüklemesinde Hata Alanlar İçin Bildiri Yayımladı!

Epic Games, Gta V'i ücretsiz sunmasının ardından oluşan yoğun internet trafiği sebebiyle hata alan oyunseverler için yeni duyuru yaptı.

Epic Games, GTA V Yüklemesinde Hata Alanlar İçin Bildiri Yayımladı!

Epic Games, geçen gün yaptığı bir bildiriyle haftalık ücretsiz oyunu olarak Grand Theft Auto V’i  sunacağını açıklamış ve bu haber oyuna hayranlık duyan kitle için Epic Games Store’u kilitleme sebebi olmuştu. Şirket başka ücretsiz oyunlarla beraber GTA V’i indirirken hata mesajı alan kullanıcılara yeni bir duyuru paylaştı.

Firmanın Grand Theft Auto V duyurusunu yapması ve oyun için geri sayımın bitmesi sonrasında çok kısa bir süre içerisinde Epic Games Store ağı kitlendi ve erişilmez duruma geldi. Oyunun hayranları, 1 haftalık ücretsiz olarak sunulan oyunu indirebilmek için yarışa girdi ve bazı kişiler hata aldıklarını bildirdi. Tüm bu gelişmelerden sonra Epic Games bir duyuru yayınlayarak “Şu anda Epic Games Store’da yüksek trafik yaşıyoruz. Bazı kullanıcıların yavaş yüklenme süresi, 500 hatası veya Launcher çökmesi yaşadığı haberlerini aldık ve aktif olarak düzeltmeye çalışıyoruz. Ayarlamasını bitirdiğimiz anda bir güncelleme sunacağız” dedi.

Dün de konuyla ilgili yeni şikayetler gelirken, bildirilene göre oyuncular, Epic Games Store üzerinden sadece GTA V’i değil farklı parasız oyunları indirmeye çalışırken de hata iletileri almaya başladı. Epic Games ise geçmişteki gibi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru paylaşarak konuyla ilgili bilgi sahibi olduklarını ve hata alan kişilerin 24 saat bekleyip indirme işlemini tekrar denemeleri gerektiğini söyledi.

GTAVBİLDİRİ

GTA 5 Oyunu Şu Anda Ücretsiz!

 

Yorum Yap

Yorum Yap