İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. AOC Yeni Kavisli Monitörünü Duyurdu!

AOC Yeni Kavisli Monitörünü Duyurdu!

AOC-Yeni-Monitor-2023

Dünya’da trend olan kavisli monitör teknolojisinin önemli üreticilerinden AOC, GAMING CQ27G2S/BK adıyla 1500R kavise sahip olan yeni oyun monitörünü duyurdu. QHD çözünürlüğünde, 27 inç boyutunda ve 165 Hz yenileme hızı sunan AOC’un duyurduğu yeni monitör Ekim ayı başlarında raflarda olması bekleniyor.

Duyurulan yeni monitörün 165 Hz yenileme hızı ve 1500R kavise sahip olması dikkatleri üzerine topluyor. Oyuncular için tasarlanan AOC GAMING CQ27G2S/BK, 27 inçlik (68.6 cm) boyutu, QHD ekran teknolojisi ve 1 ms tepki süresine sahip teknik özelleri ile karşımıza çıkıyor.

Diğer özelliklerine baktığımız da ise; sağa sola dönme, eğme ve yükseklik ayarlarının yapılabildiği bir ayak görülüyor. Genel itibariyle oyunculara hitap eden bir monitör olarak görülse de, tasarımcıların da yeni gözdesi haline gelebilir.

Önemli özelliklerinden biri olarak göz sağlığını koruyan Düşük Mavi Işık modu ve Flicker-Free teknolojisi de dahil edilmiş.

Ekim ayı başında raflarda yerini alması beklenen AOC GAMING CQ27G2S/BK modelinin fiyatı 329 USD (KDV dahil) tavsiye edilen satış fiyatı olarak belirlendi.

Yorum Yap

Yorum Yap