İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Dünyası
  3. 50 Saat Boyunca PS5 Oynayanlara Hediye PS5 ve 1000 Dolar

50 Saat Boyunca PS5 Oynayanlara Hediye PS5 ve 1000 Dolar

PS5-Degerlendirene-1000-dolar

Avustralya’nın WhistleOut ismindeki teknoloji içerikli bir internet sitesi oyunseverler için rüya niteliğinde bir teklifte bulundu.

Verilen ilanda “oyun oynamayı hayat tarzı haline getiren” kişiler tarafından Playstation 5 konsolunu kullanarak deneyimlerini aktarmaları isteniyor. Karşılığında ise oyunculara 1000 dolar (yaklaşık 7 bin 650) ödenecek. İlandaki diğer bir detay ise belirtilen pozisyona seçilen kişiye Playstation 5’in Ultra HD Blu-Ray Disk versiyonu da hediye edilecek.

Belirtilen ödüller sadece Avustralya‘daki oyuncular için verilecek. Türkiye için böyle bir fırsat göremiyor olsak da o ülkedeki oyuncuların yüzünü bir hayli güldürecek gibi görünüyor.

Deneyimlerini aktaracak oyuncular için 50 saat boyunca konsolu aralıksız kullanmaları ve deneyimlerini sorulacak sorulara göre cevaplaması isteniyor. Oyuncuların deneyimlerini anlatması için isteğe bağlı olarak Youtube kanalında da yer alabilmesi mümkün olacak. Belirtilen ilana göre konsolun çevrimiçi ve çevrimdışı performansı, eski konsol farklılıkları, indirme hızı ve yeni neler var gibi seçeneklerin değerlendirmesi de ilan şartlarında yer alıyor.  Oyuncuların 4k teknolojisi ve HDMI bağlantısını destekleyen özellikte bir televizyona sahip olmasının yanında internet hızının da hızlı olması isteniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ben oynarım abi yeterli bana bunu verdi n ben eşimle kavga ediyor 😀😀😀😀😀